7
6
5
4
3
2
1

Zingi #91

Word цікава побутова техніка (Украинский)
Description 42
Природа обдарувала нас соковитими і насиченими фарбами , химерними формами і неповторними силуетами. Витворами природи хочеться нескінченно милуватися , їх хочеться доторкнутися і відчути їх енергетику кожною своєю клітинкою . Вони ваблять до себе кожного, адже немає нічого кращого , ніж природна краса.
Сучасна бутність людини переповнена строгістю , стриманістю і шаблонностью . Протягом тривалого часу ця тенденція зберігалася , періодично частково видозмінюючись . Плин часу додавало корективи в стиль створення допоміжних засобів для полегшення життя людини , і в підсумку , призвело до розвитку штампів. Разом ми можемо зробити наше оточення яскравіше , креативніше , і отримати те , що на перший погляд неймовірно.
Ви коли-небудь могли подумати , що наша звична побутова техніка може бути виконана в неординарному дизайні ? Звичайна і непримітна газова плита в умілих руках може перетворитися ніщо в інше, як яскравого красеня болгарського перцю. Чи не віриться ? А це не все! Стандартний холодильник може легко перетворитися на стиглий баклажан . Як вам ідея створити пральну машинку у вигляді наливного яблучка або помідорчика? При всьому цьому обмежень у кольорі і формі техніки не існує. Думаєте чудеса ? Ні - реальність і вона залежить від вас.
Фруктовий сад в звичайному будинку тепер може з'явитися у кожного з нас. Він буде радувати око , і піднімати настрій. Природні фарби і натуральні форми приживуться в будь-якому інтер'єрі , надаючи йому новизну і вносячи свою « родзинку». Навіть серед звичних стилізованих речей техніка « Зінги » буде виглядати виграшно і неповторно , підкреслюючи індивідуальність свого власника.
Завдяки тому , що технологічний прогрес зробив крок далеко вперед , з'явилася можливість стати творцем прекрасного і дивного. Очікування змін в звичного життя увінчалися успіхом , адже тепер можна сміливо вийти за рамки звичного і здивувати себе і своїх близьких чимось новим і незвичайним .
До володіння нетривіальними речами люди прагнули в усі часи. Погоня за унікальністю не припинялася ніколи і сучасність не виняток. Нові елементи дизайну підкорять серця і знайдуть відгук у всіх небайдужих. Якщо ви з їх числа , значить , проект Зінги потрібний і повинен вас неодмінно зацікавити.

Наприклад, пральна машина, стилізована під помідорчик.
Image zingi цікава побутова техніка interesting home appliances 90
Pictogram 14
Sound
7
Spelling
inbot
7
Gesture 14
Word rating 174
Share
Author zingistyle Send message
Date 16.06.2013 09:44
Directory +

Comments

Комментарии для сайта Cackle